İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Abant Su yenilikçi ve dinamik yapısını sürdürmek ve daha ileri noktalara taşımak amacıyla yetenekli iş gücünü tespit ve istihdam etmeyi hedef belirlemiştir.

Bu hedef doğrultusunda, çağdaş insan kaynakları uygulamalarıyla Abant Su, doğal, sağlıklı ve yenilikçi ürünlerini en doğru ve verimli şekilde kullanarak, tüketicilerin yaşamına sağlık, kalite katma misyonunu paylaşan yetenekli iş gücünü bünyesinde barındırma ve geliştirmeye odaklanmıştır.

Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmayı ve başarılarını desteklemeyi temel hedeflerinden biri olarak belirleyen Abant Su, kalite sistemleri, iş güvenliği, gıda hijyeni konularında eğitim çalışmaları yapmaktadır.

Siz de bu Abant Su ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, İK başvurularınız için tıklayın.

CV Yükleme

Bize Katılın Her CV bizim için değerlidir. İnsan Kaynakları departmanımız CV'nizi itinayla inceler. Değerlendirilmek üzere CV Bankamızda kayıt altına alınır. CV'nizi kariyer@abantsu.com.tr e-mail adresimize veya aşağıdaki alandan gönderebilirsiniz.
GÖZAT

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için Çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak Çerezleri kullanmamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı tıklayınız.